Skip to content

I ove godine košarkaši humanitarno!

10.12.2015.

I ove se godine, kao i prethodnih godina naš klub uključuje humanitarno za pomoć obiteljima kojima je pomoć najpotrebnija. Vrijedi svakako napomenuti da naši gosti dolaze po drugi puta na naše humanitarne utakmice. Gostovali su i 2013. godine, kada je bio dobrovoljni prilog za COOR, i udrugu invalida. Ove će godine naši gosti iz KK “Cedevita” Zagreb i predstavnici našeg kluba uručiti prigodne darove za djecu jedne od mnogobrojnih obitelji kojoj je svaka pomoć itekako dobro došla.

KK “RADNIK“ KRIŽEVCI

                 –
KK “CEDEVITA“ ZAGREB

19.12.2015. ( SUBOTA )

DVORANA OŠ LJUDEVITA MODECA

UTAKMICA MLAĐIH KADETA ( M-14 ) U 14h

UTAKMICA JUNIORA ( M-18 ) U 16h

 

PRIDRUŽIT ĆE NAM SE I KRIŽEVAČKE MAŽORETKINJE!!!

 

Sve o nadolazećim utakmicama i rezultatima naših košarkaša i košarkašica možete pratiti na:

www.kkradnik.hr, i facebook stranici kluba  -Košarkaški klub Radnik Križevci-

 

VESELIMO SE VAŠEM DOLASKU!

 

VAŠ KK “RADNIK“ KRIŽEVCI

IMG_5573 (1) IMG_5574 IMG_5575