Skip to content

Post - 8. page

Poluzavršni turnir Prvenstva Republike Hrvatske za kadete skupina “B”

Organizator natjecanja: Košarkaški klub “Radnik” Križevci
Križevci, 30. travnja – 04. svibnja 2014. g.

Rezultate uživo možete pratiti na jednom od sljedećih linkova:

http://phmladi.crosarka.com/kadeti/

http://www.foxsportspulse.com/assoc_page.cgi?c=1-9642-0-0-0&assoc=9642

SUDIONICI NATJECANJA

Temeljem plasmana u I. skupinu natjecanja (regionalna natjecanja) te Propozicija natjecanja, na Poluzavršnom turniru – skupina “B” sudjeluju:
K.K. “ZAGREB”, Zagreb (prvoplasirana momčad CENTRA)
K.K. “OSJEČKI SOKOL”, Osijek (prvoplasirana momčad ISTOKA)
K.K. “RADNIK”, Križevci (prvoplasirana momčad SJEVERA)
K.K. “KVARNER 2010″, Rijeka (drugoplasirana momčad ZAPADA)
O.K.K. “DRAŽEN PETROVIĆ”, Šibenik (drugoplasirana momčad JUGA)

Opunomoćenik: Zoran KOŠĆAK iz Varaždina
Suci: Marko MILKOVIĆ iz Varaždina
Žarko KOVAČEVIĆ iz Čakovca
Josip MIKULIĆ iz Osijeka
Matej GRUBIŠIĆ iz Slavonskog Broda

Povjerenik natjecanja PH
mlađih dobnih kategorija: Darko Kotaranin

RASPORED NATJECANJA

1. kolo, srijeda, 30.04.2014.
17,00
KK “OSIJEČKI SOKOL” – KK “KVARNER 2010″
19,00
OKK “D. PETROVIĆ” – KK “RADNIK”
Slobodna momčad – KK “ZAGREB”

2. kolo, četvrtak, 01.05.2014.
17,00
KK “KVARNER 2010″ – OKK “D. PETROVIĆ”
19,00
KK “ZAGREB” – KK “OSIJEČKI SOKOL”
Slobodna momčad – KK “RADNIK”

3. kolo, petak, 02.05.2014.
17,00
OKK “D. PETROVIĆ” – KK “ZAGREB”
19,00
KK “RADNIK” – KK “KVARNER 2010″
Slobodna momčad – KK “OSIJEČKI SOKOL”

4. kolo, subota, 03.05.2014.
17,00
KK “ZAGREB” – KK “RADNIK”
19,00
KK “OSIJEČKI SOKOL” – OKK “D. PETROVIĆ”
Slobodna momčad – KK “KVARNER 2010″

5. kolo, nedjelja, 04.05.2014.
10,00
KK “RADNIK” – KK “OSIJEČKI SOKOL”
12,00
KK “KVARNER 2010″ – KK “ZAGREB”
Slobodna momčad – OKK “D. PETROVIĆ”

Utakmice će se igrati 30.04., 01.05., 02.05., 03.05. i 04.05. u Školsko sportskoj dvorani OŠ “Lj. Modeca” u Križevcima.

PROPOZICIJE NATJECANJA ZA KADETE 2013./2014.

Pravo nastupa
Pravo nastupa na prvenstvu u natjecateljskoj sezoni 2013/2014 imaju kadeti, igrači rođeni 1998. godine i mlađi.
Pravo nastupa na prvenstvu imaju igrači registrirani za svoje klubove koji posjeduju registracijsku iskaznicu Hrvatskog košarkaškog saveza i nalaze se na POPISU IGRAČA s pravom igranja ovjerenim po Uredu Hrvatskog košarkaškog saveza.
Na POPISU IGRAČA s pravom igranja za ostale klubove mogu se naći igrači koji su uredno registrirani (registracijska iskaznica Hrvatskog košarkaškog saveza).
Poluzavršnica se organizira kroz dva (2) poluzavršna turnira na taj način da se formiraju skupine A i skupina B Poluzavršnice natjecanja, a sudjeluje deset (10) momčadi na temelju poretka iz Prvog stupnja natjecanja.
Momčadi na Obrascu HKS-a prijavljuju Povjereniku natjecanja najviše 15 igrača sa obavljenim liječničkim pregledom, 15 dana prije početka Poluzavršnog turnira. Prijava se podnosi Povjereniku Regionalnog natjecanja koji svojim potpisom i pečatom potvrđuje da igrač nije nastupao za neku drugu momčad u određenoj dobnoj kategoriji u tekućoj natjecateljskoj sezoni. Na poluzavršni turnir momčad MOŽE dovesti 13 igrača, od kojih svaki ima pravo nastupa na utakmicama Poluzavršnog turnira.
Bodovanje
Drugi stupanj natjecanja po skupinama igra se po jednostrukom bod sustavu, svaka momčad sa svakom momčadi.
Ukupno se igra pet (5) kola odnosno 15 utakmica u svakoj skupini.
Natjecateljski brojevi momčadi određuju se ždrijebom uz primjenu Bergerovih tablica.
Ždrijebanje se obavlja u prostorijama Hrvatskog košarkaškog saveza i u nadležnosti je Povjerenstva za natjecanje (u daljnjem tekstu Povjerenika) Hrvatskog košarkaškog saveza.
U trećem stupnju natjecanja – Završnici natjecanje se organizira kao završni turnir na kojem sudjeluju četiri momčadi i to po dvije najbolje plasirane iz skupine A i B.

POBJEDA RADNIKOVACA U 1. KOLU C “LJETNE LIGE”

27.04.2014.

Pobjeda Radnikovaca u 1. kolu C “ljetne lige”

KK “Radnik” Križevci : KK “Podravec” Virje ( 32:19, 27:17, 10:18, 26:23 ) 90:77.

KK “Radnik” Križevci: Jukić 33, Pavković 4, Balić, Tomas 7, Nemec 7, Tkalec 2, Vlahović, Vragović 13, Leljak 12, Kirin ( cap. ) 12. Trener: Šikić S.

KK “Podravec” Virje: Molnar K. ( cap. ) 18, Drljanovčan 16, Arlović 12, Cestar, Molnar L. 12, Balatinec 2, Hrženjak 17, Ratković, Križić, Peršinović. Trener: Hrženjak M.

Naši kadeti među deset najboljih u Hrvatskoj

Radnik je kroz međužupanijsku ligu, te regionalno natjecanje prošao sa savršenim omjerom od 20 pobjeda i 0 poraza. Kao prvaci regije sjever, plasirali su se na poluzavršno natjecanje (najboljih 10 ekipa u RH), a osim toga dobili su čast biti domaćin skupine B, kao i prije dvije godine kada je ista ova generacija ostvarila ovaj uspjeh.

Turnir se održava od 30.4. do 4.5. a sudionici natjecanja su KK Zagreb, KK Osječki Sokol, OKK Dražen Petrović, KK Kvarner 2010, te domaćin, KK Radnik.

Prva četiri dana utakmice se igraju u 17 i u 19 sati, dok je zadnji dan prva utakmica u 10 a druga u 12 sati.
Prvi dan natjecanja otvaraju Osječki Sokol i Kvarner, a u drugoj utakmici igraju Radnik, te šibenski OKK Dražen Petrović.

Naše klubu će svakako dobro doći podrška s tribina tako da vas ovim putem pozivamo da dođete i podržite ovu sjajnu generaciju košarkaša, bili vi navijači kluba, ljubitelji košarke, roditelji ili prijatelji i poznanici igrača. Vidimo se u srijedu, 30.4. s početkom u 19 sati kada Radnik igra svoju prvu utakmicu!

Velika je vjerojatnost da ćete sve događaje moći pratiti preko portala Crosarka. Sve o prvenstvu Hrvatske za mlađe kategorije, rasporede turnira, satnice i LIVE Stats linkove pronađite na: phmladi.crosarka.com.

Naši kadeti bez poraza završili regularni dio sezone

13.04.2014.

Pobjedom protiv ekipe KK Međimurje kadeti Radnika završili su regularni dio sezone na 1. mjestu s iznimnim omjerom od 20 pobjeda i 0 poraza.

KK Međimurje – KK Radnik = 62:77 (12:23, 14:12, 18:23, 18:19)
Igrali su: Bradarić, Kulko 3, Beljo 4, Biondić 13, Krhač, Tomas 12, Erhatić, Nemec 15, Rešetar, Štefun 10, Vragović 20. Trener: Lukša.